II edycja szkolenia „Audytor wewnętrzny systemu zarządzania środowiskowego według ISO 14001:2015” – podsumowanie

W dniach 14-16 stycznia 2017 roku odbyła się na UKSW II edycja szkolenia „Audytor wewnętrzny systemu zarządzania środowiskowego według ISO 14001:2015”, które przeprowadziła renomowana firma DNV GL.

W szkoleniu uczestniczyli pracownicy i studenci Instytutu Ekologii i Bioetyki, którzy pozytywnie ocenili zrealizowane przedsięwzięcie. Dwudniowe szkolenie obejmowało zarówno zajęcia teoretyczne (14 stycznia), podczas których można było zapoznać się z obowiązującą obecnie normą ISO 14001:2015,  jak i praktyczne ćwiczenia (w grupach - 15/16 stycznia) przygotowujące do przeprowadzania audytu wewnętrznego.

Wszyscy uczestnicy zdali pozytywnie egzamin i uzyskali certyfikaty uprawniające do przeprowadzania audytów wewnętrznych systemu zarządzania środowiskowego.

Kolejne szkolenie z ISO 14001 odbędzie się w przyszłym roku akademicim.