Certyfikat "Studia z Przyszłością" przyznany kierunkowi ochrona środowiska UKSW

Z radością informujemy, że prowadzony w naszym Instytucie kierunek studiów ochrona środowiska I stopnia otrzymał certyfikat "Studia z Przyszłością" przyznany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Certyfikat uzyskały także studia podyplomowe: Bioetyka i Prawo Medyczne.

Certyfikaty zostały przyznane w ramach II edycji programu akredytacyjnego "Studia z Przyszłością". Certyfikatem "Studia z Przyszłością" wyróżnione zostały kierunki realizowane według nowoczesnych i innowacyjnych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy, zgodne z oczekiwaniami otoczenia społeczno-gospodarczego. O przyznaniu wyróżnień decyduje Komisja złożona z wybitnych naukowców specjalizujących się w problematyce jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym oraz przedstawicieli pracodawców.

Wręczenie certyfikatów odbyło się 13 kwietnia 2017 w czasie uroczystej Gali w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich w Warszawie.

Certyfikaty można aktualnie obejrzeć na stronie Wydziału i stronie facebook.