UWAGA WAŻNE! Deklaracja przystępienia do specjalizacji

Szanowni Studenci,

W związku z wprowadzeniem od nowego roku akademickiego specjalizacji na kierunku ochrona środowiska, są Państwo proszeni o wypełnienie formularza: Deklaracja Przystąpienia do Specjalizacji na Poziomie Studiów Licencjackich lub Magisterskich.
Formularz deklaracji zapisu na specjalizację znajduje się poniżej. Można go też pobrać z zakładki "Studenci" - "Procedura wyboru specjalizacji".

Uzupełniony i podpisany formularz należy złożyć w dziekanacie do 15.07.2017.
Decyzja Dziekana przypisania do specjalizacji zostanie wydana do 25.07.2017. Informacje o decyzji przydziału do specjalizacji będzie można uzyskać w dziekanacie.

Zachęcamy do zapoznania się z blokami przedmiotów dla konkretnych specjalizacji. Wystarczy wybrać ze strony startowej ikonę "Studia Stacjonarne" lub kliknąć tutaj: specjalizacje i bloki przedmiotów.

Do pobrania:

- Deklaracja Przystąpienia do Specjalizacji na Poziomie Studiów Licencjackich